UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Specjalnie na Mistrzostwach Polski Młodzików w oszczędnościach w rodzaju wolnym zarejestrowali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody odbyły się w krótkim Stargardzie a wkład w nim dostało 244 najlepszych młodych zapaśników z całego świecie.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan i dokładniej 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Najlepiej spośród nich zapisałem się Aleksander Polguj, jaki w liczb do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w rezultacie pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle atrakcyjny był też finał w roli do 100 kilogramów, w którym kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Start w konkursie wzięli także Mateusz Rajkowski, jaki z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Stanowię wysoce wielki z ostatnich chłopców ponieważ odwalili kawał dobrej roboty nie tylko na zawodach lecz jednocześnie na treningach gdzie niszczyłoby się litry potu . Mam szansę że bieżące lata współpracy przyniosą coraz większe końce nie tylko na scenach kraju ale także też na matach Europy czy same Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował zaraz po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników obecnie w najbliższy weekend w Konkursie Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments