Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Aktulności artykuły Kołobrzeg z Kołobrzegu

W liczbach dniach grudnia już po raz 5 świąteczne ciężarówki Coca-Cola pójdą w ogólnopolską trasę. Ten ten konwój św. Mikołaja, zestawiony z oryginalnych amerykańskich ciężarówek, odwiedzi w tymże roku tylko 3 z naszych miast.

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

 

Tegoroczna trasa ciężarówki Coca-Cola zostanie ustalona wyłącznie tylko przez jednych internautów. Na kształt ubiegłorocznej edycji Coca-Cola daje możliwość wybrania wszystkich miejsc, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Wśród nich stanowi dodatkowo Kołobrzeg. Wystarczy, że w dniach do 1 grudnia oddać jak najogromniejszą miara ważnych głosów w dedykowanym poście na Facebooku marki wpisując #Kolobrzeg [zobacz]

Akcja dokonuje się w dwóch etapach. W okresie Poziomu I ( do 1 grudnia), uczestnicy akcji wybierają 10 miast, do których powinna przyjechać świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Hashtag należy dać w artykule pod postem konkursowym. Poprawnie wpisany hashtag z wymienią miasta nie może wywoływać polskich znaków, znaków interpunkcyjnych ani spacji. W sukcesu dwuczłonowych nazw miast, miasto powinno być napisane łącznie. Tutaj znajdziecie pełny regulamin akcji —> Regulamin akcji

Do Etapu II Akcji przechodzi 10 miast, które zdobyły najwięcej głosów uczestników. Wówczas zostanie opublikowany odrębny post, pod którym Zainteresowani mają szansę na nowo oddawać głosy na 10 miast jedynych w Porządku I. W 3 miastach, które uzyskają najwięcej głosów w Okresie II Akcji, zostanie stworzony przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola. Druga tura głosowania potrwa do 6 grudnia.

Podczas eventów Coca-Cola zaprasza do wspólnej zabawy mężczyzn a wszelkie rodziny. Będzie ważna m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego bardzo realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą przeprowadzać gry, konkursy i zabawy z nagrodami.

 

Zobacz również spa Kołobrzeg

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments