AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ BILETU U KIEROWCY

SAMOCHODY BĘDĄ JEŹDZIĆ KIEDY W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE BOGATA NABYĆ BILETU U KIEROWCY

Kołobrzeg z Kołobrzegu

AUTOBUSY BĘDĄ JEŹDZIĆ GDY W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE MOŻNA KUPOWAĆ BILETU U KIEROWCY

W związku z pandemią wirusa COVID – 19, Komunikacja Publiczna w Kołobrzegu zmienia sposób obsługi klientów i pasażerów.
Z najbliższej soboty do odwołania, wyłączona będzie sprzedaż biletów u kierowców. I zostanie wyznaczona strefa bezpieczeństwa kierowcy, w jakiej działać będzie istotny zakaz przebywania pasażerów a przednie drzwi we pełnych autobusach zostaną wykluczone z użytku.

I z soboty, 14 marca autobusy zajmować się będą tylko i wyłączenie według rozkładu jazdy w niedziele. Tym jednym rozkład jazdy w dni robocze przestaje być niezbędni do odwołania. Jak czytamy w określonym komunikacie Kasa Firmy będzie więcej nieczynna. KM Kołobrzeg zaprasza wszystkich interesantów o działanie wpłat drogą elektroniczną. Punkty Obsługi Klienta na ul. Grochowskiej oraz Jagiellońskiej będą czynne bez zmian.

z zmiany biuro obsługi mężczyznę w stolicy Firmy nie będzie uznawać interesantów. – Na jakiekolwiek wątpliwości i zapytania odpowiadać będziemy tylko telefonicznie, NR TELEFONU 94 35 173 51. Wszelkie odwołania pisemne ważna będzie dostarczyć do skrzynki umieszczonej od poniedziałku przed wstąpieniem do Firmy Ważna je przenosić na adresy: Strefy Płatnego Parkowania: e.wojtowicz@km.kolobrzeg.pl oraz a.ciszewska@km.kolobrzeg.pl. Kontrola Biletów: j.pleskot@km.kolobrzeg.pl
– informuje KM Kołobrzeg.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments