Parkowanie w Kołobrzegu będzie droższe - przegłosowali

Parkowanie w Kołobrzegu będzie droższe – przegłosowali

Kołobrzeg Prasówki z Kołobrzegu

Większość radnych przegłosowała decyzję o różnych strefach płatnego parkowania oraz uchwaliła nowy cennik za postój samochodów w obecnych pomieszczeniach. Przeciwni podwyżkom byli radni opozycji. – Zwiększenie opłat niczego nie zmieni, podwyższy jedynie wpływy do budżetu – mówił Maciej Bejnarowicz z PiS.

Parkowanie w Kołobrzegu będzie droższe – przegłosowali

 

Jak wskazywali radni opozycji, ich oddaniem, projekt uchwały brał na celu jedynie pozyskanie dodatkowych preparatów do miejskiej kasy, nie wpłynie natomiast znacząco na ratacyjność miejsc parkingowych czy zmniejszenie ruchu samochodowego w okolicy uzdrowiskowej.

Tak, przede każdym, przyczyny podwyżek i kolei w zdecydowaniu nowych stref parkingowych tłumaczyły natomiast władze miasta. Według urzędników, wjazd do powierzchni A korzysta się po nisku nie opłacać, zaś tym jednym zostanie ograniczony.

Jak się zmienią to ceny za wypoczynek w mieszkaniach parkingowych? W okolicy uzdrowiskowej wzrośnie ona do 3,90 zł za pierwszą godzinę parkowania, w dziedzinie B – 2,50 zł.

Zmienią się również dotychczasowe strefy płatnego parkowania. Miasto zostanie wydane na powierzchnię A również B. Na mapce poniżej tekstu poznajemy nowy podział.

Ludzie są i płacić mało niż myśli nowa taryfa – dzięki Karcie Mieszkańca, jaka korzysta podać im miesięczny abonament we każdych strefach za 60 zł (normalnie 250 zł – dop.red.).

Projekt uchwały został wybrany z niewielu poprawkami; przede każdym wpasie w utrzymanie z dniem 1 kwietnia następnego roku (poprawka Adama Hoka Nowy Kołobrzeg), ulica Arciszewskiego uznaje być płatna w czasie od 1 czerwca do 31 sierpnia, nie cały rok (poprawka Kamila Barwinka Nowy Kołobrzeg), a mandat za brak ważnego biletu będzie można zapłacić w ruchu 7 dni, nie jak robiłeś projekt 3 dni (poprawka Agnieszki Trafas Nowy Kołobrzeg).

 

Parkowanie w Kołobrzegu będzie droższe - przegłosowali

Parkowanie w Kołobrzegu będzie droższe - przegłosowali
Parkowanie w Kołobrzegu będzie droższe – przegłosowali
0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments