Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Aktulności artykuły Koszalin Kołobrzeg Obroty Powiat kołobrzeski Wiadomości z Kołobrzegu

Aneta D. zaginęła jesienią 2018 roku. W październiku, w środowiskach pojawił się komunikat Policji o 37-letniej mieszkance Kołobrzegu. O każdych zaginionych występowali na swym portalu. Sprawa nabrała obrotów po zaginięciu Bogusławy R., lecz to teraz pochodzi z owoc procesowych i jednocześnie na ostatnie nazywali już kilka miesięcy temu.

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

 

Zaginięcia Anety D. nikt nawet żeby nie zauważył, żeby nie wysłane smsy. – Przyszła taka reklama, że ma zupełnie tego Kołobrzegu, sprzedałam mieszkanie, wyjechałam, nie szukajcie mnie, jak będę leciałam toż jedna się odezwę – mówi jeden z członków rodziny zamordowanej kobiety. Obecne stara świeża wiadomość. Gdy sprawą Policja zainteresowała się obecnie na znaczenie, pod kątem morderstwa, zaprezentowało się, że ta nowość była bez powodu. Nadano ją do kilku przypadkowych osób, także do takich, z jakimi zaginioną kobietę nic nie łączyło. Była dwa numery telefonu, żadnego nie odbierała. Dzwoniła do niej matka, wydało się dziwne, że choćby spośród nią nie chciała rozmawiać.

Sprawę Anety D. po dwóch tygodniach zgłoszono na Policję. Pokazało się, że tak, mieszkanie sprzedała. Tutaj nie wiadomo oczywiście w jakich możliwościach do tej sprzedaży doszło, natomiast nowy właściciel lokalu, nabył je legalnie, wszystko wygląda na ostatnie, że z Mariusza G. Później Policja potwierdzi, że sms został wysłany z przejścia granicznego w Kołbaskowie. Potem zaprezentuję się, że nie nadawała ich Aneta D. Natomiast dziwna pokazała się policjantom inna sprawa. Gdy sprawdzali wątek sprzedaży bycia, gdyby je odwiedzili, jego nowy klient pokazał, że zakupiłeś dom z całym wyposażeniem, a choćby z treściami osobistymi Anety D. W szafkach była bielizna, szlafrok. Płynęłoby spośród ostatniego, że osoba wyjechała zagranicę, ale choćby nie wzięła walizki także nie spakowała się.

Policja zaczęła podejrzewać, że Aneta D. nie żyje. – Zmarli nie potrzebują ubrań – mówłi nam funkcjonariusz znający sprawę. Zaczęto podejrzewać, że kontakt spośród obecnym prawdopodobnie zawierać Mariusz G. Tyle, że nie było to takie proste. Jego funkcja w Kołobrzegu, nieposzlakowana opinia, znajomości, toż nie pasowało. Co ciekawe, potem wykaże się, że Aneta D. przez jeden czas wpadałam się z Mariuszem G., jednak jego ani razu członkowie rodziny, z jakimi rozmawialiśmy, nie widzieli (Mariusz G. został aresztowany na dwa dni przed swoim ślubem z drugą kobietą). Widziały ich jednak drugie kobiety. Mieszkanie, która zamordowana osoba była, było wynajmowane. Ona sama siedziała w przyszłym lokalu. Sąsiedzi mówią, że dawno jej nie widzieli, stąd więcej jej nieobecność nie wzbudziła w nikim niepokoju.

Gdy policjanci zaczęli łączyć sprawy zaginionych kobiet, gdy wyszła na jaw sprawa samochodu samej z poszukiwanych mieszkanek Kołobrzegu, było szybko wiadomo, że funkcjonariusze są że na tropie seryjnego mordercy. Rzeczywistość zaskoczyła ich samych zaś stanowi znacznie skomplikowana. A ta historia tak długo była. Aneta D. została zabita we wrześniu bądź w październiku 2018 roku. Jej ciało, jak podkreśla chronologia komunikatów prokuratury, zakopano w Lesie Charzyńskim. Mariuszowi G. grozi kara nie gorsza niż 12 lat więzienia, a nawet dożywocie.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments