netflix 8 rzeczy których nie wiecie o facetach

baza wiedzy

temat wybrany: netflix 8 rzeczy których nie wiecie o facetach

Netflix – 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Facet to tajemnicza istota, która pozostaje enigmą dla wielu kobiet. Netflix postanowił pomóc zrozumieć panów i przygotował listę 8 rzeczy, których kobiety zazwyczaj nie wiedzą o facetach. Zatem, jeśli chcesz poznać tajemnice męskiej psychiki, koniecznie przeczytaj nasz artykuł!

1. Słyszą głośniej niż myślisz

Choć wydaje się, że mężczyźni są mało wrażliwi na dźwięki, to w rzeczywistości słyszą o wiele lepiej niż kobiety. Dlatego też, czasami wydaje im się, że krzycząc mówią normalnym tonem głosu.

2. Częściej niż kobiety myślą o seksie

Nie ma w tym nic złego, ale często panowie myślą o seksie nawet kilka razy dziennie. To wcale nie oznacza, że chcą z tobą od razu zasiąść do łóżka.

3. Lubią być pochwaleni

Podobnie jak kobiety, mężczyźni lubią słyszeć pochwały. Dla nich to oznaka, że są doceniani i zauważani. Dlatego też, nie bój się chwalić swojego partnera.

4. Nie są najlepszymi słuchaczami

Mężczyźni nie są najlepszymi słuchaczami i często po prostu nie słyszą, co mówisz. Dlatego też, kiedy chcesz przekazać ważną informację, powtarzaj ją kilka razy.

5. Lubią rywalizację

Mężczyźni to istoty konkurencyjne i lubią rywalizować. Nie oznacza to jednak, że musisz się z nimi ścigać. Wystarczy, że zaoferujesz im grę planszową lub piłkę nożną.

6. Potrzebują czasu dla siebie

Mężczyźni potrzebują czasu dla siebie, kiedy mogą odpocząć i zająć się swoimi pasjami. Nie oznacza to jednak, że zawsze muszą być sami – czasem wystarczy, że będą w swoim pokoju.

7. Nie lubią kłótni

Mężczyźni nie lubią kłótni i zwykle starają się jej unikać. Nie oznacza to jednak, że nie są gotowi na rozmowę – po prostu wolą spokojny dialog.

8. Nie są skomplikowani

Mężczyźni nie są skomplikowani i nie potrzebują wiele, aby być szczęśliwymi. Wystarczy, że będą mieli dobry humor, coś do jedzenia i kogoś, kto ich kocha.

Podsumowując, mężczyźni to tajemnicze istoty, ale jeśli poznasz ich lepiej, łatwiej będzie ci z nimi żyć. Pamiętaj, że każdy mężczyzna jest inny i nie ma jednego wzorca zachowania. Jednak, jeśli będziesz pamiętać o tych 8 rzeczach, na pewno uda ci się zbudować dobre relacje z panami.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: netflix 8 rzeczy których nie wiecie o facetach

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments