Miejsce targowe w Kołobrzegu remont

Miejsce targowe w Kołobrzegu remont

Aktulności Kołobrzeg z Kołobrzegu

Przedsiębiorcy nie pogodzili się na obszar proponowany przez miasto, jako zastępczy, na czas remontu targowiska miejskiego przy ulicy Trzebiatowskiej. Magistrat chciał przenieść handlujących na trasę Okopową, niedaleko kładki nad torami. Przeszkodą uznawał być niski dojazd i wada miejsc parkingowych.

Miejsce targowe w Kołobrzegu remont

 

W trakcie spotkania z górami miasta zaproponowano parking przy stadionie. Tu przeszkodą istnieje przecież plan zagospodarowania, który uniemożliwia handel w niniejszym polu. Chociaż urzędnicy sprawdzą albo na prawdopodobnie nie odda się nic w niniejszym fakcie zrobić. Alternatywą jest żyć miejsce naprzeciw kołobrzeskiego cmentarza. Docelowo jest one przeznaczone pod postać nowego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Wkrótce kupcy wraz z urzędnikami mają przyjrzeć się wskazanej lokalizacji.

Dodatkowo handlujący chcieliby zmienić termin wartego 6,5 miliona remontu. Magistrat chciał rozstrzygnąć przetarg jeszcze w obecnym roku, tak aby po 4 miesiącach prac ważna było z powrotem handlować przy ulicy Trzebiatowskiej. Jednak prawdopodobne jest, że remont zacznie się dopiero jesienią. Jak prowadzą handlujący, to wiosna jest gwoli nich najnowszym okresem.

Przypomnijmy: oprócz nowej dróg, na terenu przy ul. Trzebiatowskiej, mają pojawić się również nowe pawilony handlowe, zadaszenie dla mniejszych handlarzy i oświetlenie.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments