Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

Prasóweczki

Mariusz G., oskarżony o zabójstwo trzech osób z Kołobrzegu, przeprasza rodziny swoich ofiar. Adwokat zabójcy twierdzi, że jego odbiorca jest w fatalnej jakości psychicznej.

Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

 

Mecenas Edward Stępień podkreśla, że G. zaprzecza, aby powodem jego wykonywania była chęć wzbogacenia się. Według słów adwokata, G. nie wykonywałeś z premedytacją, oraz do zabójstw, za wszelkim razem, dochodziło w pozycjach nagłych, konfliktowych, w jakich oskarżony nie istniał w kształcie zapanować nad emocjami. W rozmowie z „Głosem Koszalińskim” Stępień zaznaczył, że Mariusz G. chce „przeprosić rodziny swoich ofiar i deklaruje, że będzie starał się zadośćuczynić za krzywdy, które popełnił.

Adwokat podkreśla, że G. jest w rozpaczy, „w fatalnej jakości umysłowej” i deklaruje całkowitą zgodę z organami ścigania.
Mariusz G. zaprzeczył również, aby dwie osoby poszukiwane w klubu ze myślą czyli Dorota Ł., jego luba, oraz Sebastian T. od którego wynajmował wnętrze w Zakupach, wiedzieli o stworzonych przez niego zbrodniach.

Przypomnijmy; Mariusz G. jest posądzony o zabójstwa 3 kobiet. Według szczecińskiej prokuratury, przechodziło do nich osiągnąć z powodów ekonomicznych (zasługujących na inne potępienie – dop.red.). G. miał mordować od 2016 roku, jego nowa ofiara Bogusława R. zginęła że w czerwcu bieżącego roku.
Jak ustaliła Gazeta Wyborcza, sprawca zabójstw miał „pęknąć” w okresie prowadzonego śledztwa i wskazać miejsca ukrycia zwłok. Nadal robione są oficjalne ustalenia policji.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments