Jak Wysłać Paczkę Kurierem Fedex?

Kurier FedEx Dębno tel. 730 608 208

Zachodniopomorskie

FedEx Corporation to sama z najmocniejszych plus dokładnie rozpoznawalnych marek kurierskich na świecie. Istnieje wtedy jedyny z kilkorgu globalnych operatorów spedycyjno-logistycznych leczących w własnym regionu. Za pośrednictwem FedEx nadamy paczkę aż do 220 krajów. Istnieje wtedy właściwy wybór dla wszystkiego, również dla kobiet, które stanęły przed nadaniem przesyłki międzynarodowej, jak również Tychże ,jakie szukają dobrych usług krajowych. Wrażenie robi jeszcze to, że FedEx ma swoją flotę powietrzną liczącą niemal 600 samolotów transportowych.

Kurier FedEx Maszewo tel. 730 608 208

Jak wysłać paczkę Fedexem?

Expresowa wysyłka

Paczkę nadamy bezpośrednio z domu. Za pośrednictwem platformy operatora zamówimy kuriera, który odbierze naszą przesyłkę w wyznaczonym terminie, sam proces nadania przebiega niemal identycznie jak u operatorów wewnętrznych i bez wątpienia każdy sobie z nim pomoże. Musimy uzupełnić formularz o pełne informacje dotyczące dostawy oraz odbioru, wybrać usługę i opłacić przesyłkę. Co więcej, na części FedEx znajdziemy dobre kompendium zgody na fakt nadawania przesyłek, zasad bezpiecznego pakowania, wysyłki przedmiotów niestandardowych oraz śledzenia paczek.

Warto dodać te o tym, że FedEx że jako sam na rynku oferuje swoim partnerom biznesowym bezpłatne materiały do pakowania przesyłek oraz opakowania.
Kurier FedEx Maszewo tel. 730 608 208

Oferta usług, co wybrać?

Za pośrednictwem FedEx zamówimy kuriera i wyślemy wygodnie zarówno list, standardową paczkę, jak również europaletę. Standardowa przesyłka może stanowić aż 70kg. Usługi firmy należy wydać na nasze i zagraniczne.

Kurier FedEx Maszewo tel. 730 608 208
Wśród krajowych znajdziemy:
FedEx Standard – doręczenia ekonomiczne, wysyłka paczek standardowych do 70kg z oddaniem do trzech dni codziennych,
FedEx Next Day – doręczenia ekspresowe, wysyłka paczek standardowych do 35kg z daniem o wyznaczonej godzinie na drugi dzień roboczy,
FedEx Direct2Retail – wysyłka paczek do 10kg, doręczenie do wskazanego punktu odbioru (oferta dla mężczyzn biznesowych),
Wysyłka palet – wysyłka palet o wielkości do 800kg, doręczenie na jakikolwiek adres w Polsce
Międzynarodowe obejmują:
FedEx Europe First – usługa premium oferująca doręczenie następnego dnia rano między 9 a 10 rano w prawdziwych miastach w Europie,
FedEx International Priority – ekspresowa usługa doręczania papierów i paczek w stylu d2d (ang. door to door – od drzwi do drzwi),
FedEx International Economy – pomoc w przystępnej cenie, oferująca dostarczenie przesyłki w ciągu 2-5 dni codziennych,
FedEx International First – przesyłki standardowe do USA, Kanady i Ameryki Łacińskiej, oddanie do 2 dni codziennych,
FedEx International Priority – przesyłki standardowe na całkowity świat z pewnością oddania do 2 dni codziennych,
FedEx International Economy – przesyłki ekonomiczne na całkowity świat, oddanie do 4 dni.
Usługi dodatkowe

Kurier FedEx Maszewo tel. 730 608 208

Jak większość firm kurierskich, FedEx również oferuje różne usługi dodatkowe. Uwagę zwraca oryginalna i odpowiednio duża oferta usług dodatkowych dotycząca obsługi przesyłek ciężkich (palet). Znajdziemy wśród nich oferta zwrotu ofert dla mężczyzn biznesowych przy sprzedaży na standaryzowanych paletach EURO, rozpaletowanie – czyli usługę polegającą na rozładunku palety poprzez wniesienie jej wyjątkowych momentów we wskazane przez użytkownika miejsce. Przydatną propozycją istnieje zarówno odbiór przesyłek paletowych z załadunkiem samochodem dostawczym wyposażonym w windę hydrauliczną z domu przez zamówionego kuriera (nie potrzebujemy rampy załadunkowej ani wózka paletowego, możemy jeszcze wyładować paletę w sumie).

FedEx proponuje również swoim klientom wybór alternatywnego terminu doręczenia. Jeśli wskażemy dokładne, godzinne okienko, w ciągu którego przesyłka uznaje żyć zapewniona, to swoja przesyłka będzie monitorowana przez pracownika, który dopilnuje wskazanego terminu. Dla całych przesyłek standardowych możemy i wykupić opcję doręczenia późnym wieczorem albo w sobotę.

Kurier FedEx Maszewo tel. 730 608 208

Jak śledzić przesyłkę?

Aby wyśledzić naszą paczkę, wystarczy wetknąć w naszym organizmie jej 12-cyfrowy numer. Gdy jesteśmy klientem biznesowym, prowadzimy sklep internetowy, albo z pewnych powodów po prostu wysyłamy dużo paczek – pomocny pokaże się manager paczek FedEx Tracking. Daje on na uzyskanie rzetelnych informacji i śledzenie wszystkich przesyłek jednocześnie. O losach każdej paczki nadanej za pośrednictwem tego kuriera dowiemy się jeszcze z notyfikacji mailowych wysyłanych przez firmę.

Kurier FedEx Maszewo tel. 730 608 208

zobacz również Jak wysłać paczkę kurierem Fedex?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments