KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Aktulności

Crossfitterzy z miasta nad Parsętą nie zwalniają tempa. W dawny weekend przedstawiciele Rams Trening House wzięli start w zawodach „Battle of the Castle” wydawanych przez związek ze Świecia.

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Reprezentacja Rams montowała się z czterech zawodników, z jakich każdy uczestniczył w pozostałej kategorii. Martyna Świtlińska spróbowała swoje energii w kat. kobiety początkujący, Andrzej Szpitun w kat. mężczyźni 35+, Mikołaj Dorosz w kat. mężczyźni 40+ oraz Damian Świtliński w kat. mężczyźni Open.

Zawody przedstawiały się z czterech różnych konkurencji i finału dla najlepszych sześciu zawodników z jednych kategorii. Pierwszą konkurencją, z którą spotkało się zmierzyć to trend (około 3km) wokół zabytkowego zamku krzyżackiego w Świeciu. Teraz na wstępie zawodów kołobrzeżanie pokazali lwi pazur i wszystek z nich uplasował się w top 5 swojej kategorii. Pozostałe konkurencje to sprawdzian siły, wytrzymałości i gimnastyki i formie, czyli typowy CrossFit.

Do wniosku przeszli wszyscy kołobrzeżanie, gdzie wszystek z nich wspaniale się zaprezentował. Szczególne brawa należą się dla Martyny Świtlińskiej, gdzie w końcu jednym punktem wywalczyła mieszkanie na podium natomiast istniały więc dla niej podstawowe tego rodzaju zawody. Mikołaj Dorosz i dzięki dobremu celowi dał sobie zwycięstwo w prostej kategorii. Bezkonkurencyjny w tych zawodach zaprezentował się Damian Świtliński , który zwycięstwo w „Battle of the Castle” dał sobie jeszcze przed finałem. Kilka do podium zabrakło jedynie Andrzejowi Szpitunowi. Kołobrzeżanin zaszedłem w silnie obsadzonej grupy wiekowej.

Wyniki:
1 miejsce (kat. Open) – Damian Świtliński
1 miejsce – (kat. +40) – Mikołaj Dorosz
3 miejsce (kat. początkujący) – Martyna Świtlińska
5 miejsce (kat. +35) – Andrzej Szpitun

 

Zobacz również Tylko Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments