Jak spędzić czas w Warszawie?

Jak spędzić czas w Warszawie?

Prasówki Warto przeczytać

Warszawa to stolica Polski, w której są takie zabytki, jak Zamek, kościoły, zabytkowe kamienice i pomniki. Oprócz nich jednak warto spędzić czas w takich miejscach, jak np. Studio Grawitacja, gdzie młodzież i dzieci mogą wyszaleć się doskonale, spalając kalorie oraz rozładowując nadmiar energii. Po takich szaleństwach można zajrzeć do restauracji Dziki Ryż i spróbować świetnych azjatyckich dań, które zachwycą i pozwolą nasycić się doskonale. Jeśli ktoś woli inne smaki to Kik Fit Bar oferuje szeroki wachlarz dań sporządzonych ze świeżych składników. Doskonałe, sycące, pyszne – takie są dania z tego baru.

Nowoczesna rozrywka

Miłośnicy nowoczesności znajdą VR Project, czyli studio, w którym mogą dzięki oculusom zanurzyć się w głębie oceanów czy wędrować po górach nie opuszczając ani na chwilę murów tego miejsca. Lewitarium to miejsce dające głęboki relaks. Powrót z dalekich krajów oraz jet lag? Nie trzeba się martwić, skoro można odpocząć w tym studio i znaleźć dla siebie wspaniałą okazję do skorzystania z uroków nowoczesności. Let me Out jest ofertą dla miłośników retro oraz zagadek. Wybór tego miejsca to propozycja dla następców Agaty Christie. Rozwiązywanie zagadek jest świetną zabawą dla osób wytrwałych i myślących w sposób nieszablonowy i twórczy. Klubokawiarnie, np. Klubokawiarnia Towarzyska na Saskiej Kępie oferują seanse filmów – bezpłatnie i w ciekawym towarzystwie. Dzięki temu można poznać mało znane produkcje filmowe i nie wydać ani grosza na takie spędzenie wolnego czasu. W poniedziałki za darmo można obejrzeć Muzeum Plakatu – wyjątkowe, niebanalne i dające sporą dawkę wiedzy – cała rodzina skorzysta na takiej wizycie.

Konwencjonalnie, czyli zwiedzaj

Jeśli ktoś woli konwencjonalne spędzanie wolnego czasu to oczekują zabytki, uliczki Starego Miasta. Można skorzystać z takich atrakcji przez kilka dni, spacerując po Warszawie wzdłuż i wszerz. Gdy czasu wystarczy to wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego będzie niezwykłą podróżą do historii. Po powrocie do domu wspomnień będzie wiele, a czas spędzony na zwiedzaniu na pewno jest niezapomniany. Zdecydowanie warto poczytać więcej na: https://wiesci.waw.pl/weekend-warszawie-robic-sie-dzieje-ciekawego/.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments