Jak łatwo znaleźć coś dobrego na Netflixie?

Jak łatwo znaleźć coś dobrego na Netflixie?

Artykuł Miesiąca

Netflix jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform działających na zasadzie VOD- Video on demand co w wolnym tłumaczeniu na nasz język oznacza po prostu wideo na życzenie. Nie da się ukryć, że platforma ta w zastraszającym tempie zyskała sobie popularność. Z dnia na dzień kolejni użytkownicy wykupywali do niej dostęp, by znaleźć swój ulubiony serial czy film, który będzie idealny na spędzenie długich i zimnych jesiennych wieczorów. Okazuje się jednak, że mimo jednej z największych bibliotek seriali i filmów jaką posiada Netflix, jego użytkownicy często mają problem ze znalezieniem czegoś co mogłoby ich zainteresować. Wówczas zamiast poświęcić czas na rozrywkę i oglądanie, spędzają oni długie godziny na przeglądaniu kolejnych propozycji. Nie da się ukryć, że coraz częściej trudno jest znaleźć na Netflixie coś co wpisze się w potrzeby miłośników dobrego kina, jednak rozwiązaniem jest innowacyjna strona Bestflix. Co warto o niej wiedzieć?

Bestflix- co to za platforma?

Coraz więcej użytkowników doświadcza nie małych problemów w związku z tym, co właściwie wybrać z szerokiej oferty filmów i seriali dostępnych na Netflixie. Okazuje się, że platforma uwielbia zasypywać nas propozycjami i przypomnieniami odnośnie ostatnio obejrzanych epizodów, czy sugestiami bazującymi na ostatnim obejrzanym przez nas serialu. Co więcej, wiele filmów na Netflixie nie pokaże się nam bez wpisania chociażby części ich tytułu. Oznacza to, że wiele wartych obejrzenia produkcji, po prostu jest zbyt trudno dostępne, gdyż w większości użytkownicy nie przykładają ogromnej wagi do jej tytułu, co skutkuje niemożliwością jej znalezienia w bibliotece Netflixa. Kolejnym problem, który da się zauważyć na platformie Netflix jest to, że w zakładce „Nowości” pojawiają się tylko losowo wyselekcjonowane produkcje. Użytkownicy, z racji tego, że i tak dużo czasu poświęcają na samo wybranie odpowiedniego filmu czy serialu, nie chcą dodatkowo długimi godzinami przeglądać najodleglejszych zakamarków platformy. Z tego też względu, by znacznie ułatwić miłośnikom dobrego kina odnajdywanie wartościowych produkcji, powstała strona Bestflix. Strona ta jest jednym z najlepszych przewodników po całej ofercie Netflixa, a dzięki świetnie zorganizowanym filtrom, użytkownik w szybki i prosty sposób, wyselekcjonować tylko i wyłącznie te produkcje, które na pewno go zainteresują. Co więcej do każdego filmu dodawany jest również trailer i oceny z portalu IMDB. Dzięki temu, użytkownicy szybko mogą się upewnić, że ta produkcja, jest tą, którą mają ochotę obejrzeć. Bestflix kompletuje więc listę filmów, seriali i filmów dokumentalnych, które są aktualnie dostępne w ofercie polskiego Netflixa. Z tą stroną, szukanie odpowiedniej produkcji, zajmie wam nie więcej niż 10 minut, a przyjemność z oglądania, będzie prawdziwie nieoceniona.

Amerykański Netflix przy pomocy Bestflix

Nie od dziś panuje przekonanie, że to właśnie amerykańska oferta Netflixa jest o wiele bogatsza i bardziej zachęcająca od polskiej. Jeśli więc chcecie mieć dostęp do katalogu ponad 15 tysięcy filmów, seriali i filmów dokumentalnych, to z pewnością zastanawiacie się jak oglądać amerykańskiego Netflixa? Okazuje się, że znów z pomocą przychodzi witryna Bestflix, która krok po kroku zaprezentuje wam najlepsze sieci VPN działające z Netflixem. To właśnie wykorzystanie VPN umożliwi wam oglądanie amerykańskiego Netflixa bez zbędnych problemów czy wydatków. Czym jest VPN? Mówiąc prościej, umożliwia on surfowanie w Internecie, przepuszczając połączenie po prostu przez serwer w innym kraju. Dzięki witrynie Bestflix dowiecie się jak poprawnie zarejestrować się w usłudze VPN, a także dostaniecie dostęp do listy VPN, które z Netflixem działają, gdyż- wbrew pozorom- wiele VPN nie zezwala na taką korelację. Bestflix zebrał więc te sieci VPN, których dostawcy poświęcili czas i swoje zaangażowanie na to, by umożliwić nam surfowanie za pomocą serwera w innym kraju, a jednocześnie otrzymać pełny dostęp do amerykańskiego Netflixa. Ponad 15 tysięcy produkcji już tam na nas czeka.

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments