Jak dobrze i tanio zorganizować imprezę firmową?

Jak dobrze i tanio zorganizować imprezę firmową?

Prasówki

Za rosnącą popularnością imprez firmowych stoi ich niepodważalna skuteczność. Integrują pracowników, sprzyjają rozwojowi kontaktów, budują korzystny wizerunek firmy i umacniają jej wiarygodność. Jak zorganizować event, aby osiągnąć najlepszy stosunek jakości do poniesionych kosztów i pozostawić wśród gości ogrom niezapomnianych wrażeń?

Trafne określenie założeń ramowych

Często naturalnym pierwszym pomysłem jest powierzenie wszystkich aspektów organizacyjnych pracownikom działu marketingu, a niekiedy wręcz asystentom lub sekretarkom. Wykorzystując własne zasoby i nie angażując podwykonawców zewnętrznych, teoretycznie oszczędzamy. W praktyce bywa różnie. Zaplanowanie imprezy to proces złożony, trudno w tym wypadku o gotową receptę gwarantującą sukces. W zależności od tego, czy naszym celem jest zorganizowanie konferencji, oficjalnego spotkania z kontrahentami, czy też mniej formalnego wydarzenia w zamkniętym gronie, różne będą wymagania i kryteria – wymagana jest więc praktyka i doświadczenie.

To, czym zdecydowanie możemy, a nawet powinniśmy zająć się samodzielnie, jest określenie ilości i rodzaju gości, czasu trwania i charakteru imprezy. Powyższe dane pozwolą nam określić rodzaj miejsca, ewentualną bazę noclegową i catering. Warte uwagi mogą się okazać propozycje obiektów posiadających oferty dedykowane dla firm. Możemy wtedy liczyć na dostęp do odpowiednio przestronnych sal konferencyjnych i niezbędnego zaplecza. Istotna jest lokalizacja i łatwy dojazd, szczególnie jeśli spodziewamy się gości z odległych zakątków kraju. Ten warunek jest charakterystyczny dla wydarzeń kilkudniowych, połączonych z noclegiem. Krótsze spotkania zazwyczaj odbywają się w mieście stanowiącym siedzibę gospodarza, a w takim przypadku kwestie logistyczne schodzą na dalszy plan.

Obsługa techniczna imprez – Warszawa

Niezależnie od rodzaju wydarzenie, które chcemy zorganizować, niezwykle ważką kwestią pozostaje odpowiedni poziom oprawy wizualnej. Zazwyczaj imprezy łączą część oficjalną z rozrywkową, a każdy z tych aspektów posiada odrębne wymagania techniczne. Konieczna może się okazać budowa lub rozbudowa sceny, niezbędne będzie efektywne nagłośnienie i widowiskowe oświetlenie. Tu zdecydowanie warto zaufać profesjonalistom. Jeżeli chodzi o tak ważne zagadnienie, jak obsługa techniczna imprez, warto skorzystać z usług firmy 3Tech. Wykwalifikowany i doświadczony zespół oferuje wsparcie wydarzeń o różnym charakterze i skali. Profesjonaliści służą pomocą podczas organizacji między innymi imprez firmowych, konferencji, kongresów, a także targów i promocji w centrach handlowych.

Jakie argumenty przemawiają za skorzystaniem z zewnętrznej oferty obejmującej wszelkie aspekty technicznego przygotowania imprez? Przede wszystkim unikniemy przykrych niespodzianek wynikających z braku doświadczenia. Możemy też liczyć na kompleksową ofertę gwarantującą bezpieczny przebieg całej imprezy. Zyskujemy również możliwość skorzystania z bogatego zaplecza technicznego, co z kolei w znacznym stopniu ogranicza koszty. Jest efektownie i efektywnie, a o to przecież chodzi podczas imprez firmowych.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments