Dla kogo najbardziej przydatny jest generator pary?

Dla kogo najbardziej przydatny jest generator pary?

Aktulności

Czy generator pary to idealny zakup dla każdego? Patrzysz na cenę, masz świadomość, że wydatek będzie jeszcze większy, bo jeszcze konieczna jest też wymiana deski na bardziej wytrzymałą metalową, a do tego już się zastanawiasz, gdzie upchniesz generator po prasowaniu? Pytanie więc – dla kogo generator pary będzie najbardziej przydatny?

Kiedy masz dużo prasowania – kup generator pary!

Jeśli po żelazko sięgasz raz w tygodniu, by wyprasować jedną spódnicę czy parę koszulek, to zdecydowanie taki wydatek może być zbędny. Jeśli jednak masz dużą rodzinę i minimum raz na dwa dni wielki kosz prania czeka na Ciebie w przedpokoju, to przemyśl sprawę dwa razy. Przeliczając to inaczej – jeśli na prasowanie tradycyjnym żelazkiem poświęcasz około trzech godzin w tygodniu, to zdecydowanie generator pary uwinie się z tym w prawie o połowę krótszym czasie i będzie Twoim wybawieniem. Wyprasujesz wszystko dokładniej i szybciej, przez co więcej czasu zostanie na pozostałe obowiązki albo zdecydujesz się go przeznaczyć na jakże zasłużony odpoczynek i chwilę dla siebie.

Generator pary więc warto kupić jeśli:

masz kilkoro dzieci – wtedy zawsze jest sporo ubrań do wyprasowania,

Twój służbowy dress code to garsonki i garnitury,

prowadzisz mały pensjonat i obrusów, firan czy mundurków nie oddajesz do pralni.

Kiedy lubisz komfort – kup generator pary

Nie każda Pani Domu na nowe technologie spogląda tylko z perspektywy pragmatyzmu i opłacalności. Często nowy sprzęt trafia do domu dla większej wygody i komfortu. Może być, że masz mało prasowania, ale nawet raz na miesiąc nie lubisz stać przy desce, a układanie spodni na kant i prasowanie ich pod ściereczką, niezwykle Cię drażni. W końcu nie każdy musi lubić prasowanie, a mężczyźni unikający obowiązków domowych szczególnie. Wtedy również warto zainwestować w generator pary. To bardzo dobre rozwiązanie, by cieszyć się szybkim i dobrym efektem. Jeśli więc Twoje ubrania muszą być nienagannie odprasowane i nie chcesz już tracić czasu na pralnię chemiczną, to generator pary jest również dla Ciebie.

Kiedy szukasz sposobu na pogniecione firany i obrusy

Generator pary będzie niezwykle pomocny przy prasowaniu wielkich, grubych obrusów i obszernych firan. Po pierwsze koniec z ich przypalaniem czy „łapaniem” zbyt rozgrzaną stopą żelazka. Po drugie nie musisz już tego robić na małej desce do prasowania, co może powodować zagniecenia na uprasowanej firance, jeżeli nie mieści się na desce i musi zwisać na podłogę. Materiał wyprasujesz w pionie! Wiele Pań Domu często odkłada pranie firanek na ten ostatni moment, właśnie ze względu na mało wygodne i uciążliwe prasowanie. Z generatorem pary możesz prasować firanki po zawieszeniu ich na karniszu. Pozwala to skutecznie uniknąć przypadkowego powstawania dalszych zagnieceń. Dla takiego udogodnienia warto żelazko wymienić na generator pary.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments