Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Aktulności Kołobrzeg z Kołobrzegu

Ogromny plakat reklamujący Kartę Mieszkańca, który zawisł na domu Urzędu Miasta, ma stać usunięty w najszybszą sobotę.

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Tym jednym zniknie problem połączony z brakiem krzyża na banerze. Przypominamy; o krzyż na banerze upomniały się środowiska katolickie. Zdaniem tych kobiet, pozbawiona tego dowodzie katedra jest „obrazem nieprawdziwym i wypaczonym”. Grafika na reklamie Karty Mieszkańca wzbudzała kontrowersje przede każdym ze względu na własną siłę.

– Otrzymuje się tam realistyczne odwzorowanie bazyliki również ten krzyż powinien się tam pojawić, tak jak spotyka się w rzeczywistości na katedrze – prowadziła w dyskusji z znanym portalem Katarzyna Paciorkowska, prezes Akcji Katolickiej. Do magistratu wpłynęło również, zapowiadane wcześniej, pismo stowarzyszeń katolickich w myśli przywrócenia krzyża na grafice bazyliki. Niestety będzie natomiast dyskusji na fakt ewentualnych kolei na banerze.

W najszybszą sobotę reklama Karty Mieszkańca ma stać zastąpiona świąteczną dekoracją budynku Urzędu Miasta. – Do 6 grudnia całe miasto uznaje być opracowane na święta, co roku ozdabiamy również budynek magistratu. Opinia o zdjęciu banera nie jest zatem połączona z pismem, które do nas wpłynęło w tym czasie – wyjaśnia Michał Kujaczyński, rzecznik urzędu. Baner wydobywał się na domu magistratu z kilku miesięcy.

Zobacz również Kołobrzeg Nieruchomości

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments